fbpx

Therapia UNISIT

Cenově dostupné řešení zdravého sezení pro domácí pracovny i kanceláře firem

Univerzální ergonomická židle se systémem aktivních biozón vhodná pro většinu postav nabízí komfortní pracovní sezení za velmi příznivou cenu. Díky relativně malému sedáku s možností výsuvu a větší opěře zad lze židli snadno upravit pro velký rozsah postav. 

Video: Therapia UNISIT Video: Jak vyrábíme židle THERAPIA

Muže a ženy se štíhlejší i silnější postavou, s malou nebo střední výškou postavy a běžnou délkou končetin

Doporučeno pro:
160 - 185 cm
50 - 120 kg
Výška sedáku
49 - 56,5 cm
Min. výška židle
104 cm
Hloubka sedu
40 - 46 cm
Šířka židle
64 cm
Šířka sedáku
51 cm
Hmotnost židle
22 kg
Maximální nosnost
130 kg
Mechanika
základní Flexi

Výhody UNISIT

Důležitým prvkem modelů THERAPIA jsou čtyři speciální biozóny, které jsou tvořeny speciálním tvarováním sedáku a opěry a které jsou integrovány do klasické konstrukce kancelářské židle. Biozóny aktivně působí bez vědomí uživatele na krevní a lymfatický oběh. Umožňují hluboké dýchání a mají pozitivní vliv na polohu těla a vnitřní orgány.

Biozóny na modelu UNISIT působí velmi příjemně a spíše měkce. Terapeutický účinek je zde oproti ostatním modelům THERAPIA znatelně šetrnější a méně ergonomicky “přísný“. Proto je model UNISIT přednostně určen méně náročným uživatelům a díky příznivé ceně i firmám s větším množstvím zaměstnanců.

Praktické doplňky

Židle UNISIT v klasickém designu kancelářské židle s integrovanými terapeutickými zónami nabízí pohodlné a zdravé sezení pro většinu běžné populace. Polohovací mechanika FLEXI umožňuje optimální pásmo nastavení protiváhy dle hmostnosti od 50 do 110 kg (maximálně 130 kg) a podporuje dynamické sezení. Model lze dovybavit volitelným bederním přífukem (air pumpa), který ocení zejména uživatelé s bolestmi zad.

Kvalitní potahy

Židle THERAPIA UNISIT lze čalounit do potahů na bázi polyesteru (kategorie AX) s dobrou odolností (110 000 otáček Martindale). Pokud máte specifické požadavky, například pro průmyslové nebo laboratorní použití, nabízíme vysoce zátěžové potahy třídy BX s extrémní odolností a dlouhou živostností (až 500 000 otáček Martindale), nebo neklouzavé umělé kůže RX, splňující vysoké lékařské standardy.

Více o potazích »