fbpx

Therapia SUPERMAXI

Velká, ale šetrná židle.

 

Zdravotní ergonomická židle pro větší postavy. Maximálně šetrné a komfortní řešení vhodné i pro seniory a osoby s bolestivými stavy. Černé nebo chromové doplňky. 

Video: Therapia SUPERMAXI Video: Jak vyrábíme židle THERAPIA

Robustnější muže a ženy vyšší postavy, postavy s dlouhými končetinami

Doporučeno pro:
165 - 190 cm
65 - 120 kg
Výška sedáku
51 - 58,5 cm
Min. výška židle
127 cm
Hloubka sedu
40 - 46 cm
Šířka židle
66 cm
Šířka sedáku
52 cm
Hmotnost židle
26 kg
Maximální nosnost
130 kg
Mechanika
komfortní Extrem

Konstrukce židle

Důležitým prvkem modelu THERAPIA SUPERMAXI jsou čtyři speciální biozóny, které jsou tvořeny speciálním tvarováním sedáku a opěry. Biozóny aktivně působí bez vědomí uživatele na krevní a lymfatický oběh. Umožňují hluboké dýchání a mají pozitivní vliv na polohu těla a vnitřní orgány. Biozóny u modelu SUPERMAXI působí velice příjemně. Velmi šetrné (oproti modelům BODY nebo ENERGY) je tvarování přední hrany sedáku což umožní terapeutický sed i ženám v sukních.

Židle je velikostně určena spíše vyšším a robustnějším mužům a ženám. Klasické tvary židle jsou výhodné zejména pro více konzervativní interiéry a uživatele. Rozměry židle jsou spíše větší a proto vyžadují více prostoru – model SUPERMAXI se proto nehodí do malých kanceláří a domácích pracoven s nedostatkem místa.

Praktické doplňky

Model SUPERMAXI lze vybavit volitelným praktickým ramínkem pro zavěšení oděvu.

Potahový materiál

Modely Therapia SUPERMAXI jsou velmi ojedinělé díky možnosti kombinací různých potahových materiálů. Speciálně navržený střih čalounění se středovým pruhem tak nabízí zcela ojedinělé variace oproti ostatním dvoubarevným provedením. Z praktických důvodů (např. v lékařských nebo dispečerských zařízeních) lze pak vzájemně kombinovat zátěžové lékařské koženky, zátěžové  potahy i kůže. Jednobarevným provedením nebo citlivou barevnou kombinací pak lze dosáhnout velmi decentního a reprezentativního vzhledu židle.

Více o potazích »