fbpx

Therapia GIGANT

Když jste největší, potřebujete to nejlepší.

Největší zdravotní židle na světě. Tento model byl v posledních letech úspěšně prověřen i na pracovištích s nepřetržitým provozem.

Velmi robustní, široké, obézní a vysoké postavy.

Doporučeno pro:
180 - 220 cm
90 - 150 kg
Výška sedáku
59 - 70 cm
Min. výška židle
151 cm
Hloubka sedu
47 - 53 cm
Šířka židle
70 cm
Šířka sedáku
56 cm
Hmotnost židle
30 kg
Maximální nosnost
160 kg
Mechanika
zátěžová Hard

Konstrukce židle

Největší velikost zdravotní židle, která kdy byla sériově vyrobena. Gigant je úspěšný předchůdce modelu BODY 3XL, od kterého se liší celkovým designem a starším typem podpěrky hlavy. Nabízí maximální odolnost konstrukce, největší velikost zesíleného pružinového sedáku a opěry. Čtyři speciální patentované biozóny THERAPIA aktivně a nezávisle na vědomí uživatele působí na krevní a lymfatický oběh, podporují hluboké dýchání, energeticky výhodnou a nestresující polohu těla a vnitřních orgánů. Měkké dosedání i při vyšší hmotnosti podporuje vedle pružinového sedáku také speciální dopružovací píst. Výjimečné konstrukční řešení je chráněno ochrannou známkou THERAPIA.

Konstrukční řešení Therapia GIGANT s biozónami podporuje zdravější sezení pro mimořádně obézní, zavalité, extrémně široké a vysoké postavy. Nabízí uživateli skvělou ergonomii, vysoce odolnou konstrukci, novou zesílenou mechaniku HARD s maximálním rozsahem 180kg, terapeutickou hlavovou podpěrku v různých velikostech pro relaxaci krčních svalů a spolehlivou a dlouhodobou prevenci.

Potahový materiál

Robustní konstrukce, nejkvalitnější a nejodolnější materiály, maximální rozsah nastavení všech důležitých prvků a mechanicky nejodolnější potah na světě (500.000 otáček Martindale) poskytují nejlepší možnou provozní spolehlivost s pětiletou zárukou včetně potahu a nejvyšší dosažitelnou univerzálnost.

Více o potazích »