fbpx

Therapia ENERGY

Při sezení u počítače nejde jen o plnění úkolů, nebo hraní her. Jde také o to, neztrácet zbytečně energii.

Děti, štíhlejší muže a ženy malé, střední až vyšší postavy s běžnou délkou končetin.

OSOBNÍ TERAPEUT. Díky unikátním tvarům je i dlouhé sezení příjemné. THERAPIA ENERGY nabízí optimální prevenci a svými jedinečnými vlastnostmi koriguje vaše zdravé sezení jako váš osobní terapeut. Doteky THERAPIE aktivně podporují klíčové tělesné funkce a mysl zůstává dlouho soustředěná.

Maximální komfort - výbava COM

Pro maximální pohodlí a náročné zákazníky nabízí modely ENERGY COM maximální možnou ergonomickou výbavu, a to bez příplatku. Komfortní pružinový sedák SOFT minimalizuje tělesnou odezvu při častém vstávání a dosedání. Zesílené 4D područky, pojezdový kříž se zvýšenou nosností a zárukou 10 let, chromové kovové části. Výběr z šesti velikostí podpěrky hlavy umožní maximální uvolnění krční páteře a dokonalé odlehčení hlavy při zadní relaxační pozici opěry. Díky air pumpě je navíc možné nastavit optimální velikost bederní opěry i pro osoby s výraznějším tvarováním beder (hyperlordóza). Mechanika EXTREM umožní snadné a rychlé nastavení tuhosti v extrémně velkém rozsahu a negativní sklon sedáku pro podporu krevního a lymfatického systému. Všechny doplňky lze optimalizovat pro maximální individuální komfort.

Více o výbavě COM »

Ekonomické řešení - výbava PRO

Modely ENERGY PRO nabízejí profesionální řešení za rozumnou cenu. V základní výbavě je pružinový sedák, základní podpěrka hlavy, standardní područky 4D. Mechanika FLEXI+ umožní nastavení tuhosti a posuv sedáku vpřed a vzad.

Potahové materiály

Židle THERAPIA oživí každý interiér také díky potahovým látkám nejvyšší kvality a vyhoví tak požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka. Potahy jsou příjemné na dotyk a vynikají svou strukturou i vlastnostmi, jako je vysoký stupeň odolnosti, nešpinivost, omyvatelnost apod. Ze široké škály barev si vyberou jak konzervativnější zákazníci, tak i ti extravagantní, kteří mohou barvy i různé potahy kombinovat dle libosti*. Originální novinkou je možnost kombinovat umělou kůži a látku*.

Platí pouze pro modely COM a výrobcem doporučené kombinace.

Více o potahových materiálech »