fbpx

Therapia BODY 3XL

Když jste největší, potřebujete to nejlepší.

Největší zdravotní židle na světě s extrémní odolností konstrukce. Testováno na zatížení 200 kg. 

VYVINUTO PRO: velmi robustní, široké, obézní a vysoké postavy.
NEVHODNÉ PRO: štíhlé a malé postavy s nižší hmotností, lidi trpící silnou skoliózou, nesymetrickou horní částí postavy (hrb, tukové výrůstky apod…) nebo extrémně kulatými zády.

Největší velikost zdravotní židle, která kdy byla sériově vyrobena navazuje designově na úspěšnou řadu zdravotních židlí iBODY. Maximální odolnost konstrukce, největší velikost zesíleného pružinového sedáku a opěry. Čtyři speciální patentované biozóny THERAPIA aktivně a nezávisle na vědomí uživatele působí na krevní a lymfatický oběh, podporují hluboké dýchání, energeticky výhodnou, nestresující polohu těla a vnitřních orgánů. Měkké dosedání i při vyšší hmotnosti podporuje vedle pružinového sedáku také speciální dopružovací píst. Výjimečné konstrukční řešení je chráněno ochrannou známkou THERAPIA.

Konstrukční řešení Therapia 3XL s biozónami podporuje zdravější sezení pro mimořádně obézní, zavalité, extrémně široké a vysoké postavy. Uživateli nabízí skvělou ergonomii, vysoce odolnou konstrukci, novou zesílenou mechaniku HARD s maximálním rozsahem 180 kg, terapeutickou hlavovou podpěrku v různých velikostech pro relaxaci krčních svalů a spolehlivou a dlouhodobou prevenci.

Doporučeno pro:
190 - 210 cm
90 - 140 kg
Výška sedu
59–70 cm
Min. výška židle
140 cm
Hloubka sedu
45–51 cm
Šířka židle
75 cm
Šířka sedáku
56 cm
Hmotnost židle
28 kg
Maximální nosnost
180 kg
Mechanika
zátěžová Hard
Návod
Záruka