fbpx

Therapia BODY

Vaše záda mají na tělesné zdraví často odlišný názor než hlava. Naslouchejte svému tělu, vrátí Vám to.

Muže a ženy se střední až vyšší širší, popř. robustní postavou a delšími končetinami. Velikosti 2XL a 3XL nabízejí ergonomický komfort osobám velmi vysokým a robustním (až 210 cm a 180 kg).

OSOBNÍ TERAPEUT. Díky unikátním tvarům je i dlouhé sezení příjemné. THERAPIA BODY nabízí optimální prevenci a svými jedinečnými vlastnostmi koriguje vaše zdravé sezení jako váš osobní terapeut. Doteky THERAPIE aktivně podporují klíčové tělesné funkce a mysl zůstává dlouho soustředěná.

Maximální komfort - výbava COM

Pro maximální pohodlí a náročné zákazníky nabízí modely BODY COM nejlepší možnou ergonomickou výbavu, a to bez příplatku. Komfortní dvojitý pružinový sedák minimalizuje tělesnou odezvu při častém vstávání a dosedání. Zesílené 4D područky, pojezdový kříž se zvýšenou nosností a zárukou 10 let, chromové kovové části. Výběr z šesti velikostí podpěrky hlavy umožní maximální uvolnění krční páteře a dokonalé odlehčení hlavy při zadní relaxační pozici opěry. Díky air pumpě je navíc možné nastavit optimální velikost bederní opěry i pro osoby s výraznějším tvarováním beder (hyperlordóza). Mechanika EXTREM umožní snadné a rychlé nastavení tuhosti v extrémně velkém rozsahu a negativní sklon sedáku pro podporu krevního a lymfatického systému. Zesílená mechanika HARD pro vysokou zátěž (modely 2XL a 3XL). Všechny doplňky lze optimalizovat pro maximální individuální komfort.

Více o výbavě COM »

Ekonomické řešení - výbava PRO

Modely BODY PRO nabízejí profesionální řešení za rozumnou cenu. V základní výbavě je pružinový sedák, základní podpěrka hlavy, standardní područky 4D, černé kovy. Mechanika FLEXI+ umožní nastavení tuhosti a posuv sedáku vpřed a vzad.

Potahové materiály

Židle THERAPIA oživí každý interiér také díky potahovým látkám nejvyšší kvality a vyhoví tak požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka. Potahy jsou příjemné na dotyk a vynikají svou strukturou i vlastnostmi, jako je vysoký stupeň odolnosti, nešpinivost, omyvatelnost apod. Ze široké škály barev si vyberou jak konzervativnější zákazníci, tak i ti extravagantní, kteří mohou barvy i různé potahy kombinovat dle libosti*. Originální novinkou je možnost kombinovat umělou kůži a látku*.

* Platí pouze pro modely COM a výrobcem doporučené kombinace potahů.

Více o potahových materiálech »