fbpx

5 kroků k správnému sezení Therapia

krok11. ZVOLTE SI SPRÁVNOU VELIKOST

THERAPIA je individuální řešení na míru. Vybírejte dle své výšky, váhy a typu postavy. U nás máte z čeho. Pomocníka s výběrem židle najdete v patičce!

krok22. VYBERTE SI DESIGN

Zeštíhlený design ENERGY vyhovuje menším a štíhlejším postavám ve velikostech S–M–L–XL. Plný design BODY nabízí větší komfort robustnějším zádům, vyšším postavám a širším ramenům ve velikostech L–XL–2XL–3XL. Ve velikosti L a XL si můžete vybrat obojí.

krok33. VÝBAVA PRO NEBO COM?

PRO je cenově dostupnější nicméně plně profesionální ergonomické řešení určené také firmám. COM nabízí maximální ergonomickou výbavu a mnoho možností volby příslušenství bez příplatků. Investujte do svého zdraví, je to na vás. 

krok44. NEŽ OBJEDNÁTE…

Prohlédněte si modely na tomto webu. Podle typu vaší postavy si předběžně vyberte model, který se vám líbí. Nejlépe navštivte některého z našich autorizovaných prodejců a vyzkoušejte si židli, kterou jste si zvolili. Odzkoušení THERAPIE nezabere více než 30 minut. V druhém případě zavítejte na e-shop výrobce Prowork.

krok55. VYZKOUŠEJTE NA VLASTNÍ ZÁDA

Máte v současné době bolestivé stavy při sezení? Řekněte nám to, možná vám bude vyhovovat některá židle z nabídky SPECIAL. Doporučujeme poradit se s lékařem nebo fyzioterapeutem a židli důkladně odzkoušet. Sedět se dá i bez bolesti.