fbpx

Měl jsem kousek látky a vyhrál jsem celou židli

Už více než  dvacet let prodávám auta a sezení jsem nikdy neřešil. Dříve jsem hodně sportoval, pro spoustu práce jsem na sebe ale postupně přestával mít čas. Dnes je mi 51 let a při mé výšce 184 cm, váze přes 100 kg a mých zdravotních potížích si aktivní sport již moc nemůžu dovolit. Nejen při sezení na sobě pozoruji bolesti, především zad, krční páteře a křeče v rukou. Při tom u počítače moc nesedím.

Kelner

Když jsem před časem obdržel obsílku PRO FIRMY s nabídkou zdravotních židlí THERAPIA, zaujalo mě to. Do té doby jsem netušil, že česká židle se zdravotními atesty vůbec existuje. Dopis lákal do soutěže, tak jsem se zkusil přihlásit a vyšlo to! Nakonec jsem ale vyhrál víc, než novou židli THERAPIA na míru v hodnotě 25 000 Kč.

F72B2321-e1539610731953Majitel firmy PROWORK, která THERAPIE vyvinula a vyrábí, Petr Havlena mi při předání výhry udělal tzv. ergonomický audit. Prohlédl si mé pracovní prostředí a vysvětlil mi, co v něm vylepšit – výškou stolu počínaje a vzdáleností od monitoru konče, abych si dál neničil zdraví a seděl pohodlně.

Moje nová židle THERAPIA si mě začala přerovnávat a čím víc jsem seděl, tím víc jsem pociťoval úlevu a taky vnímal to, co dělám pořád při sezení špatně. Jako kdyby ta židle sama rozpoznala, co je pro mé tělo nejlepší.

F72B2313-e1539610807494Po pár týdnech sezení na THERAPII jsem naprosto v pohodě. Při sezení nevím, že sedím. A bolesti mimo sezení také pociťuji méně. THERAPII už nevyměním.

K mému překvapení jsem zjistil, že stará židle, na které jsem dvacet let seděl, je také od firmy PROWORK. Nevím, kolik jiných židlí má životnost dvacet let a stále bezvadně funguje.

Jako uživatel THERAPIE se můžu nerušeně soustředit na práci, všechno ostatní „skrytý terapeut“ v této židli udělá za mě. Rád doporučuji!

Jaromír Kelner
jednatel Malý a Velký Ford

F72B2324